O firmie

Podstawowa opieka zdrowotna

(POZ) zapewnia wszystkim osobom uprawnionym do świadczeń, kompleksowe świadczenia opieki zdrowotnej w miejscu zamieszkania.

Ambulatoryjna opieka specjalistyczna

Udzielanie przez świadczeniodawców świadczeń specjalistycznych osobom, które nie wymagają leczenia w warunkach całodobowych.

Wsparcie dla osób, które przybyły z Ukrainy

Dostęp do darmowej opieki medycznej na mocy specustawy, która uprawnia do korzystania z usług POZ oraz poradni specjalistycznych.

Poznaj nas

Silesia Medical to miejsce, w którym każdy pacjent zostanie objęty profesjonalną opieką medyczną. Świadczymy usługi zarówno w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia jak i prywatnie. Jesteśmy z Państwem od 2003 roku stale rozwijając się w zgodzie z innowacjami medycznymi.

Naszą kadrę stanowią wykwalifikowani lekarze specjaliści z wieloletnim doświadczeniem. W pracy kładziemy szczególny nacisk na badania diagnostyczne, gdyż umożliwiają należyte rozpoznanie choroby i podjęcie odpowiedniego leczenia. Każdy pacjent jest dla nas przede wszystkim człowiekiem, dla którego dobieramy indywidualny plan opieki i leczenia.

Pracę na rzecz chorych traktujemy jako służbę, której zawsze musi towarzyszyć dążenie do osiągnięcia coraz lepszych wyników. Proces leczenia prowadzimy w oparciu o wzajemnie zaufanie oraz współpracę. Każdego dnia rozwijamy się dla Państwa, aby dążyć do perfekcji i obsługi na najwyższym poziomie.

OPINIE

Piotr Strąk

Bardzo profesjonalny i uprzejmy personel. Lekarze traktują pacjentów z uwagą i troską, a nie jak zło konieczne. W porównaniu do mojej poprzedniej przychodni, gdzie na duszności poradzono mi kupić sobie tabletki na ból gardła, tutaj otrzymałem pomoc z prawdziwego zdarzenia. Jeszcze duży plus za podjęte środki ostrożności przeciw koronawirusowi.
OPINIE

Ewa Kos

Witam, chcę podzielić się swoimi uwagami odnośnie pracy w przychodni. Pracuje tutaj bardzo fajny lekarz - Filip Recman do którego chodzę. Cechuje go duże zaangażowanie i empatia. Zauważyłam, że z wielką troską dba o stan zdrowia swych pacjentów, czego doświadczyłam na własnej osobie. Tą drogą chciałabym mu serdecznie podziękować za wspaniałą opiekę. Czuję się przy nim bezpiecznie.
OPINIA

Monika Michalska

Jak dla mnie przychodnia powinna stanowić wzór dla innych przychodni. Panie rejestratorki zawsze proszą abym podeszła do lekarza jeżeli sprawa jest nagląca nigdy nie podejmują żadnej decyzji. Personel jest miły i pomocny i ZAWSZE odbiera telefon co widziałam będąc w ostatnim czasie w przychodni. Nie muszę jeździć nigdzie aby wykonać potrzebne badania jak w innych przychodniach chociażby w poradni kardiologicznej czy okulistycznej.

Silesia Medical to miejsce, w którym każdy
pacjent zostanie objęty profesjonalną
opieką medyczną.

Tłumacz »